• 1.jpg
 • 2.jpg
 • 3.jpg
 • 4.jpg
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg
 • 8.jpg
 • 9.jpg
 • 10.jpg
 • 11.jpg
 • 12.jpg
 • 13.jpg
 • 14.jpg
 • 15.jpg

Ocenění Penzionu Relax

Pobytové balíčky - další služby - mimosezónní pobyty - tipy

 

Víkend pro dva

Víkendové pobyty pro dva (i pro celé rodiny) - jestliže hledáte tip na dárek pro své blízké, nabízíme Vám pobytové balíčky - víkendové pobyty pro dva i pro celé rodiny. Tyto víkendové pobyty v Podyjí můžete darovat svým blízkým nejenom jako valentýnský dárek, ale i jako dárek k výročí, ke svátku nebo jenom tak - viz. pobyt jako dárek.

Víkendové pobyty pro dva nabízíme především v mimosezónním období. Pobytové balíčky Penzionu Relax ve Vranově nad Dyjí jsou určeny nejenom mladým, ale i seniorům. Strávit u nás můžete jak romantický víkend, tak prožít zajímavý víkendový pobyt spojený s aktivním odpočinkem a neobvyklými zážitky.

 

Pobytové balíčky "Víkend v Podyjí" - aktuálně Vám nabízíme víkendové pobyty s různými službami a rozličným tématickým zaměřením.

Budete-li chtít pobyty v Penzionu Relax darovat svým blízkým k výročí nebo jako dárek, můžeme Vám vystavit dárkový poukaz s textem Vašeho přání pro Vaše blízké.

 

Aktuálně nabízíme pobytový balíček

 

"Mini" - základní nabídka víkendu pro dva

- ubytování na 2 noci pro 2 osoby ve vybaveném studiu ve vilce (vlastní kuchyňka, koupelna s WC, TV)

- na pokoji 1 láhev kvalitního znojemského vína (dle výběru)

- romantická večeře při svíčkách - výběr z různých druhů slavnostního menu

- Relax karta – karta na slevu nebo zvýhodněné služby pro hosty Penzionu Relax (restaurace, průvodci...)

- Wi-Fi připojení k internetu, parkování vozidla na uzavřené zahradě, uzamykatelná kolárna

Cena: momentálně provádíme kalkulaci ceny

 

 

Ceny pobytů „Víkend v Podyjí“ jsou uvedeny za dvoudenní pobyty pro 2 osoby včetně výše uvedených služeb (v ceně je již započteno DPH i obecní poplatky).

Budete-li požadovat další služby, nad rámec základního balíčku, ubytování v jiných pokojích, delší než dvoudenní pobyty nebo pobyty pro celou rodinu, konkrétní kalkulaci ceny Vám upřesníme.

Zájemci o víkendové pobyty mohou upřesnit i svá speciální přání a napsat si o naši podrobnou nabídku.

 

Objednávky na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

 

 

Doplňkové služby - při víkendových pobytech si můžete vybrat i některou z následujícíc doplňkových služeb:

 

 1. Ubytování ve větších apartmánech – můžete si objednat i ubytování ve větších apartmánech (samostatná kuchyně s jídelnou, pokoj a příslušenství)
 2. Přívlastková vína nebo sekty na pokoj – dle aktuální nabídky Vám můžeme zajistit na pokoj i vína vyšších kategorií (pozdní sběr, VOC...) nebo kvalitních znojemských sektů. V případě zájmu konkrétní nabídku zašleme.
 3. Snídaně na pokoji – můžeme nabídnout formou přichystaných potravin (bufetu), ze kterých si můžete snídaně sami připravit.
 4. Zapůjčení jízdních kol – na projížďky v okolí Vranova nad Dyjí (včetně helem a cyklomapy).
 5. Další služby dle Vašeho konkrétního požadavku – budete-li mít nějaký specifický požadavek, dejte nám vědět a my bychom Vám navrhli možnosti, případně požadovanou službu zajistili.


 

Penzion Relax - víkend pro dva Penzion Relax - víkend pro dva Penzion Relax - víkend pro dva

 

 

Co Vám nabízí mimosezónní pobyty ve Vranově nad Dyjí

 

Při procházkách si můžete v našem regionu prohlédnout okolí Vranovské přehrady i přírodu NP Podyjí se zajímavými vyhlídkami. V okolí Vranova nad Dyjí naleznete jak kratší vycházkové trasy, tak i delší turistické trasy v NP Podyjí. Zájemci mohou využít i nabídku Správy NP Podyjí a zúčastnit se některé z mnoha tématických vycházek v Národním parku Podyjí.

Kdo chce blíže poznat Vranovskou přehradu, může využít služeb lodní dopravy.

Podzim a jaro jsou rovněž obdobími, která přejí cykloturistice a cyklovýletům. NP Podyjí / Thayatal Vám umožní poznat rozmanité krásy Podyjí ze sedla jízdního kola (jízdní kola Vám můžeme zapůjčit přímo v Penzionu Relax). Atraktivní mohou pro Vás být i zimní pobyty ve Vranově nad Dyjí.

 

Tipy na víkend - co můžete navštívit a prožít o víkendu

 

Termální lázně Laa an der Thaya můžete navštívit i v zimě. 60 000 m² pro odpočinek za každého počasí. Termální bazény (teplota vody 34-36°C, tobogán, podvodní masáže, světelné efekty a podvodní hudba). Svět saunování (sauna, parní lázně, whirlpool...).

Outlet Freeport Hatě - známé nákupní centrum u Znojma. Zde zvláště ženy ocení možnost nákupu značkové módy. Akční nabídky značkového zboží se slevou -30% až -70% nabízí Outlet Freeport Hatě po celý rok. Vyhledávaný je Freeport zvláště v předvánočním období, kdy zde lze výhodně nakoupit vánoční dárky pro Vaše blízké.

Excalibur City - nákupní a zábavní centrum pro celou rodinu. V obchodech si zde na své přijdou hlavně muži.

Historické město Znojmo - skýtá množství historických památek a dalších pamětihodnosti (Znojemské podzemí, Radniční věž, kostely...)

Ostatní památky - na Vranovsku se nachází i množství dalších památek, z nichž nejznámější a nejnavštěvovanější jsou zámek Vranov nad Dyjí a hrad Bítov. Často využívané jsou i návštěvy Vídně.

Vinařství a vinařské akce - milovníci vína si mohou vybrat některou z mnoha ochutnávek a vinařských akcí  významných vinařských podniků Znojemska (Vinné sklepy Lechovice nebo Znovín Znojmo). Zajímavá je i netradiční možnost ochutnávky vína na lodi (spojená s vyjížďkou pro Vranovské přehradě - pouze v období duben - říjen).

 

Uvedli jsme pouze některé z mnoha možností, jak u nás můžete strávit víkend. Romantický víkend a jeho program si můžetre naplánovat sami, rádi Vám však poradíme a upřesníme aktuální možnosti.